Zaczynamy!

Zaczynamy kolejny, trzeci rok działalności Miejskiego Koła Robotyki działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Słupsku.

Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby pragnące rozwijać swoje zainteresowania związane z informatyką i robotyką. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych klas 4-6 oraz gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych i będą odbywały się w godzinach popołudniowych w budynku II LO w Słupsku przy ul. Mickiewicza 32.

Członkowie naszego koła budują i programują samodzielnie roboty, a swoje umiejętności wykorzystują w trakcie licznych konkursów. Na zajęciach wykorzystujemy zestawy oparte o Mindstorms NXT, Mindstorms EV3, Arduino, Mobot, RoboCore i OzoBot.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://robot.slupsk.pl. Aby zadeklarować swój udział w zajęciach, trzeba wypełnić fromularz rejestracyjny na stronie http://robot.slupsk.pl/zapisy.

Osoby, które uczestniczyły w zajęciach ubiegłorocznych prosimy o potwierdzenie swojego udziału mailem na adres info@robot.slupsk.pl.

Zajęcia będą się odbywały 4 razy w tygodniu, po 2 godziny zegarowe (można wybrać jeden lub dwa terminy, w zależności od liczby chętnych):

  • poniedziałek od godz. 15.00
  • wtorek od godz. 16.30
  • środa od godz. 14.10
  • czwartek od godz. 16.30

Pierwsze zajęcia – już 12 września. Zapraszamy.

Szczegółowe infromacje można uzyskać pod nr telefonu 604 469 943 (po 15-tej).

Brak możliwości komentowania.